Kirjoittaja rupattelija » 17.01.2021 11:05
Oliko se sama ohjelma jota minä eilen illalla katsoin? Siinä kerrottiin että iranilainen pariskunta tuli uskoon ja muutti Amerikkaan paosta. Myöhemmin vaimo sanoi miehelle että muutetaan takaisin Iraniin. Mies ihmetteli ja sanoi vaimolle että jos muutetaan takaisin Iraniin niin se tietää kuolemaa. Vaimo vastasi ja sanoi miehelle että kaikki amerikkalaiset ovat uneliaisuuden hengen vallassa.

Vaimo sanoi että uneliaisuus on vainoa pahempi, siis uneliaisuus on pahempi kuin olla vainottava. Sitten he muuttivat takaisin Iraniin niin usko pysyy elävänä vainon edessa.

Kas, kello on väärä. Minun kellonajan mukaan se on 11:05.
Oliko se sama ohjelma jota minä eilen illalla katsoin? Siinä kerrottiin että iranilainen pariskunta tuli uskoon ja muutti Amerikkaan paosta. Myöhemmin vaimo sanoi miehelle että muutetaan takaisin Iraniin. Mies ihmetteli ja sanoi vaimolle että jos muutetaan takaisin Iraniin niin se tietää kuolemaa. Vaimo vastasi ja sanoi miehelle että kaikki amerikkalaiset ovat uneliaisuuden hengen vallassa. :wtf: Vaimo sanoi että uneliaisuus on vainoa pahempi, siis uneliaisuus on pahempi kuin olla vainottava. Sitten he muuttivat takaisin Iraniin niin usko pysyy elävänä vainon edessa. :wtf: :rolleyes:
Kas, kello on väärä. Minun kellonajan mukaan se on 11:05.