Hengellinen kypsyys

Lähetä vastaus


Automatisoidun roskapostituksen estämiseksi joudut lisäämään allaolevassa kuvassa näkyvän vahvistuskoodin. Mikäli sinulla on ongelmia näkemisen kanssa, tai et muuten pysty lukemaan sitä. Ota yhteyttä sivuston Ylläpitäjään.
Hymiöt
:agape: :bible2: :bible: :exclaim: :question: :arrow: :idea: :smile: :think: :thumbup: :wave: :clap: :confused: :cry: :sad: :surprised: :wink: :neutral: :redface: :rolleyes: :yawn: :bible3:
Lisää hymiöitä
BBCode on Käytössä
[img] on Käytössä
[flash] on Poissa käytöstä
[url] on Käytössä
Hymiöt ovat Käytössä
Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: Hengellinen kypsyys

Hengellinen kypsyys

Viesti Kirjoittaja Emil » 13.01.2025 22:58

Hengellinen kypsyys ja hengellinen täysikäisyys, se suorastaan huokuu minusta, vaikea sitä on peitellä. Mitä se tarkoittaa mielestänne, mitä se on? Minä kyllä tiedän, mutta kiinnostsisi tietää mitä te mukas asiasta tiedätte?

Ja hei, mustavalkoinen pallo ei ole mustavalkoinen pallo, te vain monet luulette että niin on, vaikkei ole. Siinä on myös kaikki harmaan sävyt, eikä se lopulta ole edes pallokaan...kun sitä oikein katsoo....tämä pätee lähes kaikkeen..

Ylös